Herrur Cartier Ferrari Formula, quartz, guld på stål, serienr:165769, Ø40mm, viklås, repor på glas, slitage och färbortfall på ring, 2 länkbitar vid fäste är skeva, inga tillbehör Vikt: 0 g
Auktnr | SE4.20240508.R484680 |
Utropspris | 1 500 kr |
Aktuellt bud | 1 600 kr |
Stänger | 2024-05-08 11:07:00 |
Provision | 240 kr |
Frakt | 129 kr |
8/5 04:47:43 | perra_001 | 1600 kr |
30/4 10:44:40 | jenniszhang | 1500 kr |